شهادت مظلومانه دانشمند هسته ای محسن فخری زاده تسلیت باد

شهادت مظلومانه دانشمند هسته ای محسن فخری زاده تسلیت باد

ولادت امام حسن عسگری مبارک باد

نکات مهم که دانش آموزان در نظر داشته باشند

سلام دانش آموزان عزیز لطفاً به نکات زیر دقت و توجه کافی و لازم را داشته باشید:


۱_برای مشاهده نمرات ماهانه خود به سایت مدرسه، پنل دانش آموز مراجعه کنید برای گرفتن کاربری و پسورد با معاون آموزشی جناب آقای نکوئی تماس حاصل نمایید.


۲ دانش آموزانی که به صورت فعال در گروه های درسی شادحاضر نبوده و در ارسال تکالیف به موقع اقدام نکنند توسط دبیران مربوطه نمره مستمر ماهانه، کسر و علاوه بر این به عنوان تخلف انضباطی در سایت مدرسه ثبت خواهد شد .


۳ دانش آموزان دقت فرمایند در انجام تکالیف نهایت دقت را در نظر گرفته و به نحو احسن آنها را انجام دهید و به موقع به دبیران ارسال نمایید .


۴ ورود به موقع در سر کلاس‌های درس و شرکت فعال در کلاس در شاد از اهمیت زیادی برخوردار است گروه های درسی توسط دبیران و مدیر و کادر مدرسه مشاهده شده و پیگیری های لازم صورت می‌گیرد.


۵ به هیچ عنوان دانش آموز گروه درسی خود را ترک نکند زمانی که دبیران محترم گروه را برای شما بسته‌اند تلاش به ارسال پیام نکنید

۶ از چت کردن و ارسال پیام های بی مورد مخصوصاً در زمان تدریس دبیران به شدت پرهیز کنید چون با متخلفین برابر مقررات انضباطی برخورد خواهد شد .


۷در امور فوق برنامه از جمله صبحگاه رادیویی ، برنامه های ورزشی و مسابقات فرهنگی هنری، جشنواره خوارزمی و دیگر برنامه‌ها شرکت فعال داشته باشید تا ضمن کسب موفقیت و امتیازهای لازم و جوایز در این زمینه ها در سیستم انضباطی نمره مثبت دریافت نمایید.


۸ از به کار بردن پیام های توهین آمیز یا پیام هایی که بار منفی اخلاقی دارد به شدت پرهیز کنید زیرا کسر نمره انضباط زیادی را به دنبال خواهد داشت.

 
۹ کسب رضایت پدر و مادر در این ایام که توفیق پیدا کرده اید در منزل هر روز کنار آنها باشید بسیار بسیار مهم است چنانچه ولی دانش‌آموزی از عملکرد فرزندش گله مند باشد نمره انضباط کسر شده و در صورت رضایتمندی اولیا نمره مثبت انضباطی دریافت خواهید نمود.


۱۰ دانش آموزانی که موفق به معدل و نمرات بالا نشوند در هدایت تحصیلی مشکل پیدا کرده و مجبورند در امتحانات تعیین رشته در شهریور شرکت کنند.

برنامه کلاس های مجازی دبیرستان سعدی

باسمه تعالی

با سلام خدمت دبیران محترم ، اولیای گرامی و دانش آموزان عزیز با توجه به عدم استقبال از کلاس های حضوری توسط دانش آموزان و جهت بهره مند شدن کلیه دانش آموزان از کلاسهای درس  از تاریخ  1399/7/15 روز سه شنبه کلاس های مجازی همه کلاسها راس ساعت 8 صبح در گروه های درسی شاد طبق برنامه هفتگی کلاسی شروع می شود راس ساعت مقرر حضور یافته که منجر به کسر نمره مستمر نشود